Порадьте блок живлення 5\12 вольт.

DVB-T2 (англ. Digital Video Broadcasting — Second Generation Terrestrial) — европейский стандарт эфирного цифрового телевидения.
Ответить
Аватара пользователя
Romasha
Участник
Сообщения: 14
Зарегистрирован: 14 фев 2023, 14:06
Место жительства: Украина
Мой приемник: X96 max+
Мои спутники: android
Благодарил (а): 12 раз
Поблагодарили: 29 раз

Порадьте блок живлення 5\12 вольт.

Сообщение Romasha »

:Achtung: Маю в продажу різні блоки живлення імпульсні до т2, сат тв тюнерів, звісно ціна дармова біля 100-150 грн там від амперажу, але все рівно шкода людей, мало не щодня несуть ті блоки які часто і місяць не відпрацьовують. Тут вже не вагітність конденсаторів а полетівші шимки, стаби, і ремонт не вигідний і блоки тільки репутацію підривають. Питання чи є не імпульсні а старого зразка трансформаторні блоки чи там ціна в ціну тюнера? Я розумію що перепади напруги, не вимикання на ніч з розеток, відсутність у людей стабілізаторів, років життя блокам не добавляють, але коли його відкриваєш корпус і дивишся на начиння та той мінімум який там є з деталей, то дивуєшся не тому що написаного амперажу там і близько нема, а як воно взагалі працювало з заводу. Звісно купуючи на гурт по 40-60 грн що там повино бути але хтось може схоче заплатити і дорожче наприклад для PTZ камер, не налазишся на стовпа міняти б.ж. щомісяця. Що можна дивитись більш якісне на 5-12 вольт 1.5-2 ампера?
Аватара пользователя
XaKeP
Зам.админа
Сообщения: 5830
Зарегистрирован: 03 янв 2021, 11:46
Место жительства: Тутачки
Мой приемник: Uclan Ustym 4K Pro Combo , Openbox S3 mini HD II + Stik T2, Sat Integral 1311 HD
Мои спутники: Мотоподвес 120см(34W-75E)+фикс.антенны:85см-52е,120см-80е+75е,85см-90е,(85см-9е)
Благодарил (а): 16691 раз
Поблагодарили: 23290 раз

Re: Порадьте блок живлення 5\12 вольт.

Сообщение XaKeP »

Romasha писал(а): 13 дек 2023, 11:49 :Achtung: Маю в продажу різні блоки живлення імпульсні до т2, сат тв тюнерів, звісно ціна дармова біля 100-150 грн там від амперажу, але все рівно шкода людей, мало не щодня несуть ті блоки які часто і місяць не відпрацьовують. Тут вже не вагітність конденсаторів а полетівші шимки, стаби, і ремонт не вигідний і блоки тільки репутацію підривають. Питання чи є не імпульсні а старого зразка трансформаторні блоки чи там ціна в ціну тюнера? Я розумію що перепади напруги, не вимикання на ніч з розеток, відсутність у людей стабілізаторів, років життя блокам не добавляють, але коли його відкриваєш корпус і дивишся на начиння та той мінімум який там є з деталей, то дивуєшся не тому що написаного амперажу там і близько нема, а як воно взагалі працювало з заводу. Звісно купуючи на гурт по 40-60 грн що там повино бути але хтось може схоче заплатити і дорожче наприклад для PTZ камер, не налазишся на стовпа міняти б.ж. щомісяця. Що можна дивитись більш якісне на 5-12 вольт 1.5-2 ампера?
Трансформаторні блоки бувають, на крайняк можна самому зібрати, але чи є смисл?
Він буде в 10 раз більше тай ще може шуміти.. зі стабілізацію тре гратись.. бо гавкне ваш тюнер .

Просто люди купують Китай низької якості.. Є високої при чому зараз.
Колись як купував тюнера Корейські не в одному Блок живлення не відмовив.
Аватара пользователя
Romasha
Участник
Сообщения: 14
Зарегистрирован: 14 фев 2023, 14:06
Место жительства: Украина
Мой приемник: X96 max+
Мои спутники: android
Благодарил (а): 12 раз
Поблагодарили: 29 раз

Re: Порадьте блок живлення 5\12 вольт.

Сообщение Romasha »

: Є високої при чому зараз.
ну глянув на донсаті, на 4 tv на агсаті один дешман, ну гляну ще на вороні и космодромі, може там що краще є. Просто глянув старий блок на 12 вольт від старого радіотелефона, у мене валявся, важкий бачу трансформаторний, два ампера але скільки пропахав і ще робочий, там не шість деталей, там нормальна обвязка і транзистори на радіаторі. От дійшли блін до печалі, хлам у смітник а потім в грунт чи спалюють на сміттєзвалищах, а його сотні тон.
Аватара пользователя
XaKeP
Зам.админа
Сообщения: 5830
Зарегистрирован: 03 янв 2021, 11:46
Место жительства: Тутачки
Мой приемник: Uclan Ustym 4K Pro Combo , Openbox S3 mini HD II + Stik T2, Sat Integral 1311 HD
Мои спутники: Мотоподвес 120см(34W-75E)+фикс.антенны:85см-52е,120см-80е+75е,85см-90е,(85см-9е)
Благодарил (а): 16691 раз
Поблагодарили: 23290 раз

Re: Порадьте блок живлення 5\12 вольт.

Сообщение XaKeP »

Romasha писал(а): 13 дек 2023, 13:41
: Є високої при чому зараз.
ну глянув на донсаті, на 4 tv на агсаті один дешман, ну гляну ще на вороні и космодромі, може там що краще є. Просто глянув старий блок на 12 вольт від старого радіотелефона, у мене валявся, важкий бачу трансформаторний, два ампера але скільки пропахав і ще робочий, там не шість деталей, там нормальна обвязка і транзистори на радіаторі. От дійшли блін до печалі, хлам у смітник а потім в грунт чи спалюють на сміттєзвалищах, а його сотні тон.
Якщо не горить то скачайте собі додаток Alixperess, там які хочеш є блоки живлення і не тільки .
Надіятись що за 5$ буде блок з якісним фільтром і розв'язкою не варто..
Аватара пользователя
64Анатоль
Зам.админа
Сообщения: 1097
Зарегистрирован: 02 апр 2018, 19:01
Место жительства: Днепропетровская обл.
Мой приемник: Openbox s3 mini ll HD, S-I 1218, 1237.
Мои спутники: 4+5+13+55+75+80+90+мотоподвес+36
Благодарил (а): 6853 раза
Поблагодарили: 4195 раз

Re: Порадьте блок живлення 5\12 вольт.

Сообщение 64Анатоль »

Добавлю інформації трохи. Звичайний трансформаторний блок живлення на 1.5-2 ампери буде кращим якщо крім діодного моста і конденсаторів туди прикрутити стабілізацію по напрузі наприклад на мікросхемі LM 337 на радіаторі, бо буде грітись як праска.
З точки зору такий блок буде жити вічно, але його розміри будуть в 3-4 рази більшими.
А якщо чесно то для себе можна зібрати нормальний блок з усіма фільтрами з старих тюнерів глобіків на шимках DM0265 або на UC3842(3) з транзистором. Треба тільки переробити схему зворотнього зв'язку по 5 вольтам чи по 12 вольтам дивлячись яку напругу вам треба стабілізувати на виході. Наприклад на UC3842 можна зробити дуже гарний обратно ходовий блок на любі напруги і токи, але треба розрахувати силовий сердечник і товщину дроту трансформатора правильно. Хто займається електронікою і розуміється як працює імпульсний перетворювач, це не проблема взагалі зібрати гарний блок.
На крайній випадок комп'ютерний блок потягне десяток тюнерів, якщо пригрузити лінію 3.3 вольта. :biggrin:
Аватара пользователя
Romasha
Участник
Сообщения: 14
Зарегистрирован: 14 фев 2023, 14:06
Место жительства: Украина
Мой приемник: X96 max+
Мои спутники: android
Благодарил (а): 12 раз
Поблагодарили: 29 раз

Re: Порадьте блок живлення 5\12 вольт.

Сообщение Romasha »

Скажіть брати, купив клієнт у мене блок живлення 12 вольт 3 ампери бо рідний до телевізора за рік згорів теж 12в-3а. Через пів дня приніс згорівший і новий. Я дав йому 5 амперний на заміну бо подумав що у цьому що я дав і він згорів за годину не має 3 чесних ампера. Але я його розібрав а бачу що схемотехника не погана, конденсатори поважного виробника, два силових транзистора стоять на радіаторах. Має бути 3 ампери, то якого чорта він згорів сильно нагрівшись. Може у телевізорі по входу живлення щось коротить чи не може бути? годину каже телевізор працював. Тепер він взяв 5 амперний а ну як знову згорить, звісно що дурень продавець але я влетів. Ну не маю я тестера міряти ампераж, та і блоки беру не самі дешеві на 4tv. трьох амперний по 160 на закупку, хоча є і по 290 грн але хто дасть гарантія що дорогий має чесних три ампери. Може брати 5 амперники так би мовити з запасом, техніці не зашкодить лишній ампераж по струму? тоді 3 ампери взагалі брати не буду хіба що до т2 тюнерів бо ті що по 50 грн півтора амперники до т2 взагалі барахло кончене.
Изображение
Изображение
Изображение
Аватара пользователя
64Анатоль
Зам.админа
Сообщения: 1097
Зарегистрирован: 02 апр 2018, 19:01
Место жительства: Днепропетровская обл.
Мой приемник: Openbox s3 mini ll HD, S-I 1218, 1237.
Мои спутники: 4+5+13+55+75+80+90+мотоподвес+36
Благодарил (а): 6853 раза
Поблагодарили: 4195 раз

Re: Порадьте блок живлення 5\12 вольт.

Сообщение 64Анатоль »

Ну судячи по фото,там як завжди китайські ампери вказані. Які треба ділити пополам враховуючи потужність приладу. Поперше там не два а один силовий транзистор. Другий то діодна сбірка з двох діодів з общим катодом по виходу встановлена. Оптопару бачу, але як вона регулює зворотній звязок не зрозуміло. Не бачу там ні 431 мікросхеми, ні навіть стабілітрона. Тобто якісного захисту там нема від КЗ, якось працювало поки потужність трохи не виросла вище норми. Схема я вам скажу сама душманська виконана, шим контролера для розкачки транзистора я теж не бачу, можливо він випарувався просто.
В мене така сама ситуація з одно амперними БЖ для ресіверів, конденсатори дохнуть що мухи після дихлофосу.
Аватара пользователя
Romasha
Участник
Сообщения: 14
Зарегистрирован: 14 фев 2023, 14:06
Место жительства: Украина
Мой приемник: X96 max+
Мои спутники: android
Благодарил (а): 12 раз
Поблагодарили: 29 раз

Re: Порадьте блок живлення 5\12 вольт.

Сообщение Romasha »

Дякую бро. Значить буду брати 5-6 ампер то може трійка буде, куплю щось дорожче то розберу препарирую то викину фото подивимось. Мушу тепер якщо продаю людям то купити юсб тестер типу 48 чи FNIRSI FNB58 модель та навантажувач з вентилятором і перевіряти усі блоки, бо і перед людьми не зручно репутація падає і собі в мінус.
Аватара пользователя
64Анатоль
Зам.админа
Сообщения: 1097
Зарегистрирован: 02 апр 2018, 19:01
Место жительства: Днепропетровская обл.
Мой приемник: Openbox s3 mini ll HD, S-I 1218, 1237.
Мои спутники: 4+5+13+55+75+80+90+мотоподвес+36
Благодарил (а): 6853 раза
Поблагодарили: 4195 раз

Re: Порадьте блок живлення 5\12 вольт.

Сообщение 64Анатоль »

Я собі зробив електронну нагрузку на польових транзисторах і керовані мікросхемою LM324. Досить плавно можна регулювати струм, але потрібно досить хороше охолодження транзисторів при великому струмі, бо працюють в лінейному режимі. Навантажив блок живлення і контролюю по осциллографу на що спроможний блок і коли починає виходити з режиму нормальної роботи.
Ответить